УКУ запрошує на презентацію книги спогадів Мирослава Мариновича

18 квітня (понеділок) в Українському католицькому університеті відбудеться перша презентація книги спогадів правозахисника, публіциста, релігієзнавця, проректора з місії та призначення УКУ Мирослава Мариновича «Всесвіт за колючим дротом». Початок – о 17.00 годині.

Презентація книги відбудеться у конференц-залі УКУ (4-й поверх), що на вул. І. Свєнціцького, 17.

Участь візьмуть: ректор УКУ о. Богдан Прах, директор Видавництва УКУ Володимир Нетак, літературний редактор Люба Маринович, дослідник історії Руху опору Юрій Зайцев. Ведучий – історик церкви, проректор УКУ Олег Турій.

maket18_04_draft2_1а

Анотація книги:

Народжений у Галичині вже після Другої світової війни і вихований у радянській школі, автор показує у своїх спогадах роль галицької родини у формуванні позиції спротиву тоталітарному режимові, живо, цікаво й відверто розповідає про життя в підрадянському Києві в епоху Гельсінського руху (автор у брежнєвські часи відбув 10 років ув’язнення в концтаборі і на засланні — за участь у правозахисній Українській Гельсінській групі), про діяльність УГГ та її членів, про несправедливі арешти і радянське кривосуддя. Детально змальовує картини життя політичних в’язнів у концтаборі. Описує обставини свого заслання в Казахстані. Велику увагу приділяє духовному зростанню людини. Ділиться своїми роздумами про дисидентство і природу тоталітаризму. І врешті, виносить присуд комуністичній системі.