Іван Франко та Греко-Католицька Церква: діалог заради істини

Запрошуємо Вас на семінар Інституту релігії і суспільства УКУ “Іван Франко та Греко-Католицька Церква: діалог заради істини”. На ньому плануємо обговорити різні моделі взаємин між Іваном Франком та греко-католицьким духовенством. Ці взаємини будуть поміщені в ширший контекст процесів модернізації, способів реакції Церкви на нові виклики та змагань соціальних концепцій між соціалістами та Церквою.

Дата: 25 травня 2016 р. 16.00 – 18.00

Місце: УКУ, вул. Свєнціцького, 17, семінарська кімната (авд. 130)

Доповідачі:

Назар Кісь (кандидат історичних наук, молодший науковий співробітник Інституту українознавства НАН України)

“Від матеріалізму до ідеалів “первісного християнства”: українське селянство Галичини в соціальних концепціях початку ХХ ст.”

Ігор Медвідь (керівник проектів і програм ІРС УКУ, молодший науковий співробітник Інституту Івана Франка)

Іван Франко як тест на модерність для Греко-Католицької Церкви

Дискутанти – Ярослав Грицак (доктор історичних наук, професор УКУ), Ярослава Мельник (доктор філологічних наук, УКУ)

Модератор – Богдан Тихолоз (кандидат філологічних наук, доцент ЛНУ ім. Івана Франка)