Запрошуємо до участі в українсько-німецькому молодіжному семінарі “Learning from History: Rights of ethnical and religious minorities nowadays”.

Volksbund Deutsche Kriegsgräberfürsorge та Інститут релігії і суспільства УКУ запрошує молодих активних людей взяти участь в українсько-німецькому молодіжному семінарі “Learning from History: Rights of ethnical and religious minorities nowadays”.

Партнери проекту: Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»  та Центр дослідження визвольного руху.

Мета програми – познайомити молодь з подіями, що відбувалися у Львові в часі Другої Світової війни та долею різних народів у цій війні. Основною загрозою для прав усіх громад, які проживали у Львові – включно до права на життя – розглядаються тоталітарні режими.

Головний акцент школи буде поставлено на уроках трагічних подій періоду війни та наших можливостях  для формування умов, у яких національні та релігійні спільноти почуватимуться захищеними та гармонійно співжитимуть, а також обговорення механізмів колективних репресій. До важливих завдань програми належить також обмін досвідом та налагодження зв’язків між активною молоддю України та Німеччини.

Семінар передбачає лекції, дискусії, інтерактивні завдання, що стосуватимуться мультиетнічного довоєнного Львова, нацистської та радянської політики щодо його мешканців у період Другої Світової війни, пам’яті про ці події в сучасній Україні, а також сучасного стану національних та релігійних меншин у Львові та Україні. Учасники також матимуть екскурсії, квести, поїздки, інтерактивні завдання, а також одного дня спільно попрацюють на об’єкті, що потребує реставрації.

Семінар триватиме з 6 по 19 серпня 2016 року у Львові в Українському католицькому університеті. Робоча мова семінару: англійська. Обов’язковою умовою участі в семінарі є володіння цією мовою на достатньому для розуміння та спілкування рівні.

Вік учасників: 18 – 24 роки

Організатори покривають фінансові витрати на проживання, харчування учасників та інші витрати, пов’язані з семінаром. Витрати на доїзд до Львова та повернення додому покривають самі учасники. Реєстраційний внесок учасника з України становить 25 євро. Сплачується у день приїзду.

Обов’язковою умовою зарахування на навчання є мотиваційний лист та CV англійською мовою, які просимо надсилати на e–mail: igorko@ucu.edu.ua з поміткою Learning from History: Rights of ethnical and religious minorities nowadays”

Остання дата прийому документів: 20 червня 2016 р. Відповідь про зарахування чи незaрахування апліканти отримають до 26 червня 2016 р.