Науковий семінар

Дорогі друзі!

Ласкаво запрошуємо Вас на семінар Інституту релігії та суспільства на тему: “Вплив релігійних цінностей на розвиток сутності українського конституціоналізму та національної ідеї”, доповідач: д-р Мирослава Білак (Тесленко).

В рамках окресленої теми: “Українські релігійні цінності як передумова розвитку сутності українського конституціоналізму”, основна увага буде зосереджена на обговоренні проблем зв’язку релігійних і конституційних цінностей, можливого впливу релігійних цінностей на розвиток сутності українського конституціоналізму. Зокрема буде зроблено акцент на розкритті сутності основних конституційних засад крізь призму української духовності та визначені особливості релігійного впливу у суспільно-політичному і державно-правовому житті українців.

Семінар відбудеться 13 жовтня о 16:00

Семінарська кімната ім. Ірини Шипули,

вул. Свенціцького, 17,

Український Католицький Університет

Мирослава Білак  (Тесленко) – доктор юридичних наук зі спеціальності конституціне право, працює на посаді професора на юридичному факультеті Міжнародного Соломонового університету. В минулому – науковий консультант судді Конституційного Суду України, Секретар Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при Президентові України. В теперішній час досліджує питання про вплив релігії на особу, суспільство і державу.