Круглий стіл

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас у вівторок, 23 листопада, о 16:00 взяти участь у круглому столі, який присвячений 1-ій річниці журналу «ХРИСТИЯНИН і СВІТ».

Тема круглого столу «Християнин перед лицем культурно-цивілізаційних викликів в Україні». З доповіддю виступлять президент інституту релігії і суспільства, проректор УКУ п. Мирослав Маринович і головний редактор журналу «Християнин і світ», канд. філос. наук, викладач кафедри богослов’я УКУ п. Віктор Жуковський.

Головними питаннями круглого столу будуть наступні: Аналізуючи сучасний політико-цивілізаційний контекст українського суспільства як поєднати громадсько-політичну діяльність і морально-духовні християнські цінності? Політика і християнство: безнадійний антагонізм, співпраця чи єдність? Коли влада джерело добробуту, гармонії і стабільності в державі, а колибезаконня, несправедливості та аморальності? Що спільного між владою і вірою, Церквою і державою? Яким сьогодні повинно бути слово християнина і Церкви Христової в Україні?

Зустріч організовує Інститут релігії і суспільства УКУ спільно з журналом «Християнин і світ».