Доповідачі

Крістіна Гантель-Фрейзер Крістіна Гантель-Фрейзер, PhD (Christina Hantel-Fraser, PhD), професор Інституту вирішення конфліктів (Університет Вікторії, Канада). Викладає конфліктологію і психологію організацій в університетах Канади, США, Німеччини, Угорщини, Греції та України, а також працює над різними проектами по всьому світові, зокрема проектами ООН у Криму, міністерств закордонних справ Канади, Угорщини та Індонезії. З 1999 – гостьовий професор психології організації й управління конфліктами в ЛБА-УКУ

завантажити доповідь

Анатолій Гриценко Анатолій Гриценко, канд. техн. наук. Голова парламентського комітету з питань національної безпеки й оборони. Міністр оборони України (2005–2007 рр.). Автор та співавтор понад 100 наукових праць, зокрема “Військова реформа в Україні: старт чи черговий фальстарт?” (2000), “Ukraine’s Defense Sector in Transition: Impacts on Foreign and Security Policy” (1999).
Катрін Гертоґ Катрін Гертоґ, PhD (Katrien Hertog, PhD), Центр дослідження миру і стратегій (Лювенський Католицький Університет, Бельгія). Автор монографії: “Етика війни і миру в найбільших релігійних традиціях сучасної Росії – православне християнство та іслам: аналіз конфлікту в Чечні”.

завантажити доповідь

Мирослав Маринович Мирослав Маринович, віце-ректор Українського Католицького Університету (УКУ), президент Інституту релігії та суспільства УКУ. Правозахисник, колишній політв’язень і дисидент, автор численних публікацій.