Доповідачі

ДОПОВІДАЧІ:

Йоган Верстратен Йоган Верстратен, професор факультету богослов’я Католицького Університету Лювену (Бельгія), директор Центру вивчення суспільної етики. Сфери досліджень: бізнес-етика, етика миру, війни і міжнародних відносин; соціальна доктрина Церкви, лідерство і духовність, етика інженерії.
Мирон Роджерс Мирон Роджерс, консультант з практичним досвідом щодо проведення змін в організаціях та розвитку лідерства у приватному і громадському секторі в різних країнах світу. Разом з Пітером Блоком започаткував Школу менеджменту та змін; президент спілки письменників Berrett-Koehler; автор численних публікацій. Радник правління директорів Центру інновацій охорони здоров’я при університеті Лідс (Велика Британія).
Ендрю Лі Суліван Ендрю Лі Суліван, д-р психології, практикуючий психотерапевт з Колорадо, США. Окрім психології, д-р Суліван вивчав також філософію та богослов’я. В даний час перебуває в Україні як консультант Комісії УГКЦ у справах мігрантів з питань психологічних потреб мігрантів. Автор книги «Відчуваючи серцебиття мігранта». Проводив семінари про світське покликання християн, а також про привнесення християнських засад в бізнес.
Богдан Батрух Богдан Батрух, директор B&H Film Distribution and Consulting, офіційний дистриб’ютор United International Pictures, Paramount, Dream Works, Walt Dіsney.