Секції

Секція №1

Суспільна відповідальність бізнесу
А) практичні аспекти суспільної відповідальності бізнесу

1. Єлизавета Василенко Регулювання діяльності ТНК, їх вплив на державу
( студентка Національного університету «Києво-Могилянська Академія»)

2. Валерия Верведа Социальная отчетность и стабильное развитие компании
(Одесский государственный университет, общественная организация AIESEC)

3. Любомира , Реалізація принципу законності при здійсненні підприємницької діяльності
(викладач Львівського державного університету внутрішніх справ)

4. Юлія Череднікова Суспільна відповідальність бізнесу в Україні на практиці
(бакалавр Національного університету «Києво-Могилянська академія»)

5. Катерина Телюк Економічна мотивація суспільної відповідальності
(викладач, науковий співробітник Львівського інституту банківської справи),

6. Юлія Обіход Соціальна відповідальність бізнесу в Україні сьогодні та вчора (студентка Національного університету «Києво-Могилянська академія»), завантажте доповідь (pdf)

7. Гордій Остапович Чому бізнесмени повинні багато читати?
(«Школа швидкого читання», викладач),

8. Оксана Зозуляк участь в обговоренні(Центр Мирянського Лідерства, менеджер проєктів, бакалавр з богослов’я)

9. Андрій Васильків Перспективи малого бізнесу в Україні

10. Роман Васьків участь в обговоренні