Семінари-презентації

Складовою частиною діяльности Інституту є презентація видань ІРС чи наших партнерів. Для всебічного представлення видання та кращого його обговорення презентації найчастіше проводяться у формі семінару.

28 жовтня відбулась презентація українського перекладу автобіографічної книги Курта Левіна «Мандрівка крізь ілюзії». Одним із головних лейтмотивів книги є діяльність братів Шептицьких і їхній вплив на життя і світогляд сина загиблого під час Голокосту рабина Єзекиїля Левіна.

21 жовтня у приміщенні Філософсько-богословського факультету УКУ відбулася презентація видання Інституту релігії і суспільства «Соціяльно зорієнтовані документи Української Греко-Католицької Церкви (1989-2008)». Книга вийшла як перший том запланованої серії «Джерела християнського суспільного вчення та служіння».

3 червня 2008

Відбулося обговорення “Компендіуму Соціальної Доктрини Церкви”

Докладніше про переклади

19 вересня 2005

Презентація книги Анастасії Рябчук “Зайві люди: бездомні на вулицях Києва”.

15 квітня 2005

Семінар на тему: “Україна: чия канонічна територія?”.

У програмі – презентацiя збiрника “Релігійна свобода і права людини: місія і прозелітизм”.

8 лютого 2005

Семінар на тему: “Засоби комунікації: служіння примиренню між людьми”.

У програмі – доповідь-презентація папського послання до Дня соціяльної комунікації 2005 року Архиєпископом Дж. П. Фоллі (J. P. Foley).

15 жовтня 2004

Семінар на тему: “Відповідальність мас-медіа в сучасній культурі насильства”.

У програмі – презентація збірника “Церква і соціальна комунікація: Найголовніші документи Католицької Церкви про пресу, радіо, телебачення, інтернет та інші медіа”.

18 вересня 2004

Презентація книг: “Митрополит Андрей Шептицький. Документи і матеріали. 1941–1944”,

“Щоденник Львівського ґетто. Cпогади рабина Давида Кахане”,

“Митрополит Андрей Шептицький і греко-католики в Росії. Документи і матеріали. 1899–1917”.

30 квітня 2004

Презентація книги “Церква і соціальна комунікація: Найголовніші документи Католицької Церкви про пресу, радіо, телебачення, інтернет та інші медіа”.

15 січня 2004

Обговорення книги Мирослава Мариновича “Українська ідея і християнство, або Коли гарцюють кольорові коні Апокаліпсису”.

10 грудня 2003
      Семінар-презентація проєкту Концепції розвитку військового душпастирства (інституту військового капеланства) УГКЦ.

26 червня 2000
      Презентація збірника “Релігійна свобода і права людини: Богословські аспекти”.

22 травня 1998

Презентація книги “Соціальна доктрина Церкви” та виступ о. проф. Джермано Марані.

(Jermano Marani).