Інститут релігії та суспільства УКУ приносить свої щирі вибачення науковому працівникові Інституту історичних досліджень ЛНУ ім. Івана Франка к.і.н. Ліліані Гентош, що через недогляд було поміщено її наукову статтю без імені автора. Пані Гентош була лектором літньої школи «Соціальна думка митрополита Андрея Шептицького: порятунок євреїв та сучасні проблеми людинолюбства» і люб’язно погодилася надати матеріали своїх лекцій, щоб помістити на сайті ІРС. Однак працівник ІРС через свою неуважність не помітив, що статті не містили імені автора. Наслідком цього стало копіювання статей та публікування їх на інших інтернет-ресурсах без згоди на це автора й навіть привласнення їх іншими особами. Це є порушенням закону про авторське право, а також порушенням заповіді «Не вкради». ІРС поважає авторське право та християнські заповіді, тому просить вибачення у шановної пані Гентош, що сталася ця прикра помилка. Статті пані Гентош були зняті з сайту ІРС. Закликаємо всіх, хто користувався цими статтями, посилатися на ім’я автора та не публікувати їх без її згоди.