Запрошуємо студентів та молодих науковців до участі у конференції «Релігія на шляху подолання конфліктів: жертовність, поразки, компроміси»

Дорогі друзі!

Щиро запрошуємо студентів та молодих науковців взяти участь у ХVIII Міжнародній науково-практичній конференції «Релігія на шляху подолання конфліктів: жертовність, поразки, компроміси».

Тема цьогорічної конференції присвячена питанню значення релігії у побудові громадянського суспільства в історичному контексті та сучасних реаліях.  Амплітуда суспільних реакцій на роль релігії величезна: від звинувачень у конфліктогенності та непримиренності до вдячності за посередництво та ініціативи примирення.

Для нас важливо почути думки молодих науковців та студентів у цій царині, обмінятися досвідом і випрацювати спільне бачення  заявлених проблем.

На секційних засіданнях під час конференції ми плануємо обговорити такі питання:

• Роль та вплив релігії у різні історичні епохи на конфліктні події: війни, геноцидів, насилля
  • Наслідки мучеництва чи компромісів Церкви у тоталітарних суспільствах (наприклад, Львівський псевдособор 1946 р.)
  • Сучасна Україна: релігійні середовища і війна на Сході
  • Конфлікти і релігія у глобальному світі
  • Методи подолання конфліктів з використанням духовного контексту

Переконані, що доповіді Ваших студентів і молодих науковців стануть окрасою засідань та збагатять усіх учасників. Серед доповідей, які будуть надіслані до 1 березня, проводитиметься конкурс на найцікавіше висвітлення теми.

Конференція відбудеться 15-16 квітня в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17. Інститут забезпечує проживання і харчування учасників конференції, і просить покрити кошти на проїзд. Реєстраційна анкета та вимоги до доповіді додаються. За довідками звертатись в Інститут релігії та суспільства УКУ, e-mail: [email protected], або за телефоном 032-240-99-40 (внутрішній 3252).

Сподіваємось на плідну співпрацю,

Мирослав Маринович

Президент Інституту

Останній день подання матеріалів: 27 березня 2016 року

Умови участі:
Необхідно подати до оргкомітету:
1. Заявку на кожного учасника [у заявці зазначити: прізвище, ім’я; науковий ступінь, звання; місце актуальної роботи (навчання), посаду; поштову адресу, контактний телефон, e-mail];
2. Електронний варіант матеріалів доповіді (тези, стислий виклад, статтю);

Вимоги до оформлення тез і статей:
файл MS Word
шрифт Times New Roman
кегль – 14; інтервал – 1,5 пт; всі поля – 2 см.
список використаної літератури в кінці тексту в алфавітному порядку
посилання у тексті в квадратних дужках, де перша цифра – номер у списку літератури, а друга – номер сторінки. Напр., [12; 45-46], [9; 24-37], [ див.: 3;7]
файл має бути названий прізвищем автора латинкою і збережений у форматі – doc
Обсяг наукової статті 5 – 8 сторінок друкованого тексту. Обсяг тез – 2 сторінки.

Тези і наукові статті будуть опубліковані у рецензованому науковому збірнику.

Організаційний внесок: відсутній

Інститут забезпечує проживання (хостел) та харчування учасників під час проведення конференції. Транспортні витрати не повертаються. За потребою бронюється готель. За бажанням надається довідка про участь у конференції, про яку просимо завчасно попередити.

Заявка на участь:
Заявка на участь у конференції “Релігія на шляху подолання конфліктів: жертовність, поразки, компроміси
П.І.Б. учасника
П.І.Б. наукового керівника учасника (якщо учасник студент)
Повна назва навчального закладу
Місце праці учасника (якщо не студент)

Адреса навчального закладу
Адреса доповідача
Контактний телефон доповідача
Обраний напрямок (секція)
Назва доповіді
Використання проекційної техніки (зазначити якої)
Потреба в проживанні Так / Ні
Дата

Назва конференції: «Релігія на шляху подолання конфліктів: жертовність, поразки, компроміси».

Організатор: Інститут релігії та суспільства, Українського католицького університету

Цільова аудиторія: студенти, молоді науковці з Центральної Європи

Кількість учасників: 40-50

Вік учасників: 18-35 років

Мови конференції: українська, російська, польська, англійська

Реєстраційний внесок: відсутній

Публікація: передбачено безоплатну електронну публікацію тез і наукових статей учасників, які особисто виступають на конференції.