Науковий семінар «Сповнити волю нашого Небесного Отця: Нові здобутки в юдео-християнському діалозі». ДОКУМЕНТИ

24 лютого 2016 року відбудеться науковий семінар «Сповнити волю нашого Небесного Отця: Нові здобутки в юдео-християнському діалозі». Організатор – Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету за сприяння Асоціації єврейських організацій та громад України.

Оприлюднення заяви 25-ти ізраїльських, європейських та американських ортодоксальних рабинів під назвою «Сповнити волю нашого Небесного Отця» (3 грудня 2015 року) і документу «Дари Божі й покликання незмінні» Комісії Святого Престолу у справах релігійних відносин з юдеями (10 грудня 2015 року) стали новим кроком у юдео-католицькому діалозі. Осмислити ці здобутки й обмінятися думками щодо їхнього значення для світу і є завданням цього семінару, учасниками якого стануть визнані фахівці з України та Ізраїлю.

Час проведення: 14:00 до 18:00 (реєстрація з 13:30)
Місце проведення: семінарська кімната УКУ (вул. Свєнціцького, 17).

Завантажити брошуру з документами: judeo_chrystyjanstwo_broszura